• Üye Ol
 • Giriş Yap
 •  İlan Ver
 • SON 3 ADET İmmergas Eolo Star 24 E5 24Kw Hermetik Kombi


  2,675 TL
  İSTANBUL / ŞİŞLİ FULYA MAH.
  İlan No
  2001

  İlan Tarihi
  11-05-2019

  Marka
  Acer

  Tipi
  Şebeke Prizi

  Kimden
  Mağazadan

  ISIMAK MÜHENDİSLİK
  Üyelik Tarihi : 31 Mart 2019
  Tel :


  Sokak Görünümü
  Kullanıcının Profili İlanı Favorilerime Ekle İlanı Şikayet Et
  Güvenlik İpuçları

  İlgilendiğiniz aracı veya emlak ilanını görmeden kapora olarak bir ödeme yapmayın, para göndermeyin.

  Açıklama

  SON 3 ADET İmmergas Eolo Star 24 E5 24Kw Hermetik Kombi  Eolo STAR 24 5 E HAKKINDA Yeni Eolo Star 24 5 E hermetik kombiler, 23,8 kW ısıl gücünde, doğalgaz veya LPG ile çalışabilen, duvar tipi, bitermik eşanjörlüdür. Son derece kompakt boyutlara sahip olan bu ürün, yeni, modern ve zarif bir tasarıma sahiptir. Yeni Eolo Star 24 5 E kombiler, soft ayar butonları ve açıklayıcı sembolleri olan gelişmiş bir kontrol paneline ve kombinin tüm çalışma modlarının kolaylıkla görüntülenmesini ve kontrol edilmesini sağlayan aydınlatmalı dijital bir ekrana sahiptir. Bitermik ana eşanjörü ile sıcak kullanım suyu ve kalorifer ısıtması herhangi bir kayıp olmadan doğrudan alevle temas yöntemi ile üretilmektedir. 

  Sadece 24 cm derinlik ve kolay montaj

  Yeni EOLO Star 24 5 E kombiler sadece 24 cm derinliğe sahiptir. Kolay montaj özelliği ve kompakt hidrolik tasarımı kombinin kullanım ömrünü artırmakla birlikte bakımını da kolaylaştırmaktadır.

  Daha fazla konfor ve tasarruf

  Yeni EOLO Star 24 5 E kombilerde kullanılan gelişmiş yeni elektronik kontrol kartı ve yeni elektronik gaz valfi ile kombinin geniş modülasyon aralığı ile ve güvenli çalışmasını sağlamaktadır. Yeni Kontrol kartı opsiyonel konfor ve tasarruf ürünlerinin bağlantısına olanak tanımakta, daha fazla konfor ve tasarruf imkanı garanti edilmektedir.. Yeni EOLO Star 24 5 E kombiler IPX5D en yüksek elektriksel koruma sınıfına sahip ve -5 ° C kadar donma koruması yapabilmektedir.


  17 Kişi Tarafından Görüntülendi.
  Konum
  Yorumlar