• Üye Ol
 • Giriş Yap
 •  İlan Ver
 • FIRSAT Baymak Salon Tipi Klima 48 FS 48000 BTUH (montaj dahil)


  6,750 TL
  İSTANBUL / ŞİŞLİ FULYA MAH.
  İlan No
  2082

  İlan Tarihi
  31-05-2019

  Türü
  Salon Tipi

  Marka
  Baymak

  Btu
  48000

  Enerji Sınıfı
  C

  Kimden
  Mağazadan

  ISIMAK MÜHENDİSLİK
  Üyelik Tarihi : 31 Mart 2019
  Tel :


  Sokak Görünümü
  Kullanıcının Profili İlanı Favorilerime Ekle İlanı Şikayet Et
  Güvenlik İpuçları

  İlgilendiğiniz aracı veya emlak ilanını görmeden kapora olarak bir ödeme yapmayın, para göndermeyin.

  Açıklama

  FIRSAT Baymak Salon Tipi Klima 48 FS 48000 BTUH (montaj dahil)Klima Üreticisi Hakkında

  50 yılı aşkın deneyime sahip olan yerli iklimlendirme üreticisi Baymak, Türkiye’nin en çok tercih edilen ısıl konfor markalarından biridir. Yurt içinde 1200 bayii, 2100’ü aşkın satış noktasının yanı sıra 250’den fazla servis noktasıyla kullanıcılara hizmet veren Baymak, yurt dışında 70’i aşkın ülkede faaliyetlerini sürdürmektedir.

  Baymak Salon tipi klima 48 FS 48000 BTUH (montaj dahil) Özellikleri5 yıl garantili konforu, en iyi fiyata satın alın!

  Salon tipi klimalar, çok yüksek kapasitelere sahip olması ve dikey ölçülere sahip olduğu için bulunduğu ortamda fazla yer kaplamamasıyla geniş alanlar için vazgeçilmez bir iklimlendirme aracıdır. Baymak 48 FS 48.000 BtuH kapasiteli modeli, sahip olduğu üstün fonksiyonel özellikler ile mağazalar, bankalar, alışveriş merkezleri gibi çok geniş alanlarda mükemmel bir konfor sunar.

  Hava Durumu

  Her türlü havada, Baymak salon tipi klima!

  Yeni nesil doğa dostu soğutucu gazlar kullanan bu model, hem ısıtma hem de soğutma fonksiyonlarında üstün performansla çalışır. Çok geniş alanların iklimlendirilmesinde en verimli sonucu almak üzere tasarlanan Baymak 48 FS, soğutmada 48.000, ısıtmada ise 50.000 BtuH kapasiteye sahiptir.

  Saatte 5 litre nem alma kapasitesiyle en sağlıklı ve ideal hava koşullarını yaratan cihaz, ek ısıtıcı rezistans özelliği sayesinde daha yüksek performans sunar.

  Cihaz ve Enerji Verimi

  Üst düzey performansa minimum enerjiyle ulaşın.

  Son teknoloji Rotary kompresörler ile tasarlanan ve son derece sessiz çalışma özelliğiyle gürültüsüz bir konfor sağlayan Baymak kombi, ilave ek ısıtıcı rezistansıyla maksimum konfor sunar.

  C sınıfı soğutma, E sınıfı ısıtma sunan Baymak salon tipi klima ile normalde ısıtması veya soğutması çok zor olan otel, mağaza gibi çok geniş alanları pratik bir şekilde iklimlendirebilirsiniz. Cihazın dijital ekranı tüm konfor koşullarını ayarlamak için kullanıcı dostu olacak şekilde tasarlanmıştır.  371 Kişi Tarafından Görüntülendi.
  Konum
  Yorumlar