• Üye Ol
 • Giriş Yap
 •  İlan Ver
 • Baymak Elegant Plus 12 Inverter Split Klima 12.000 Btu/H (Montaj Dahil)


  2,590 TL
  İSTANBUL / ŞİŞLİ FULYA MAH.
  İlan No
  2122

  İlan Tarihi
  13-06-2019

  Türü
  Duvar Tipi

  Marka
  Baymak

  Btu
  12000

  Enerji Sınıfı
  A

  Kimden
  Mağazadan

  ISIMAK MÜHENDİSLİK
  Üyelik Tarihi : 31 Mart 2019
  Tel :


  Sokak Görünümü
  Kullanıcının Profili İlanı Favorilerime Ekle İlanı Şikayet Et
  Güvenlik İpuçları

  İlgilendiğiniz aracı veya emlak ilanını görmeden kapora olarak bir ödeme yapmayın, para göndermeyin.

  Açıklama

  Baymak Elegant Plus 12 Inverter Split Klima 12.000 Btu/H (Montaj Dahil)

  Klima Üreticisi Hakkında

  Türkiye’de iklimlendirme denince akla ilk gelen markalardan biri olan Baymak, yaklaşık 50 yıldır gelişen bir çizgide üretim yapıyor. Baymak 2 üretim tesisinin yanı sıra ülke genelinde 1200 bayi, 2100’den daha fazla satış noktası ve 250’den fazla servis ile hizmet veriyor. Özellikle iklimlendirme alanına odaklanmış olması sebebiyle yaptığı arge ve ürünlerle kendini kanıtlamıştır. Baymak, 70’ten fazla ülkeye satış ve servis hizmeti sunmaktadır. Fiyatlarında rekabetçi olmasının yanı sıra sunduğu yeni teknolojiyle de kullanıcıların beğenisini kazanmaktadır.

  Baymak Elegant Plus 12 Inverter Split Klima 12.000 Btu/H Özellikleri

  Evinizin havasını Baymak ile 5 yıl garantileyin.

  Çevreye duyarlı soğutucu gazlar kullanan Baymak Elegant Plus 12, yeni nesil klima inverter teknolojisi ile tasarlanmıştır. Split klima kategorisinde yer almasıyla bireysel kullanıma uygundur. Cihazın tasarımı ve gizli LED ekranı her türlü ortam dekorasyonuna uyumludur. Üstelik cihazı silence modunda çalıştırdığınız zaman daha düşük sesle günün her saati kullanabilirsiniz.

  Hava Durumu

  Evde de temiz havanın keyfini çıkarın.

  Gümüş ve negatif iyonlar barındıran iyonizer teknolojisinin yanı sıra aktif karbon filtreleme özelliği ortamdaki en küçük parçacıkları bile içine çeker, size temiz havanın keyfini çıkarmak kalır. Tüm aile bireyleri için ideal bir konfor sağlayan filtrelerin yanı sıra cihaz akıllı temizleme moduyla iç ünitesini de kolayca temizler.

  Klimadan çıkan havanın direkt olarak üzerinize gelmemesi ve cihazın kullanıldığı alana eşit bir hava dağılımı sağlayabilmesi için dört yöne otomatik hava yönlendirme modlarından faydalanabilirsiniz. Cihazı ısıtma modunda kullanmak isterseniz sıcak başlangıç ile ilk andan itibaren sıcak bir ortam oluşturabilirsiniz.

  Isıtma ya da soğutma fonksiyonunu kullanmadan sadece nem dengeleme özelliği sayesinde sıcaklığı değiştirmeden, tek tuşla rahat nefes alabileceğiniz bir ortam yaratabilirsiniz.

  Cihaz ve Enerji Verimi

  Enerjisi cebinizi de evinizi de korur.

  12.000 BtuH kapasiteye sahip Elegant Plus 12 Inverter split klima, performansıyla olduğu kadar enerji verimliliğiyle üst düzey bir konfor sağlar.

  LCD uzaktan kumandanın sahip olduğu sıcaklık algılayabilme özelliği sayesinde I Feel teknolojisi aynı bir termostat gibi cihazın belirlenen sıcaklığa ulaşması için çalışır. Böylece cihazınız sürekli açık olsa bile sadece gerektiğinde ve gerektiği kadar çalışarak yüksek enerji tasarrufu yapmanızı sağlar. Ortam sıcaklığını sağlayan hassas sıcaklık kontrolü özelliği yalnızca yarım derecelik farkı bile ölçebilecek kapasiteye sahiptir.

  Cihazınızı uyku modunda çalıştırmak isterseniz uyku için ideal sıcaklık ve konfor koşullarında çalışırken enerji tasarrufu da yapacaktır. Daha fazla enerji verimi elde etmek isterseniz ECO modu kullanabilirsiniz.

  Isıtma modunda A +, soğutma modunda ise A ++ enerji sınıfında çalışan Baymak Elegant Plus ile her koşulda enerji tasarrufu sağlarsınız.


  15 Kişi Tarafından Görüntülendi.
  Konum
  Yorumlar