• Üye Ol
 • Giriş Yap
 •  İlan Ver
 • REALTY-TR AYDINDAN A.MENDERES BUL. KİRALIK DÜKKAN


  REALTY-TR
  Üyelik Tarihi : 24 Mart 2018
  Kullanıcı Mağazası


  Sokak Görünümü
  Kullanıcının Profili İlanı Favorilerime Ekle İlanı Şikayet Et
  Güvenlik İpuçları

  İlgilendiğiniz aracı veya emlak ilanını görmeden kapora olarak bir ödeme yapmayın, para göndermeyin.

  Açıklama
  Bilgi için: 0850 441 71 26

  *Realty-TR Aydından Menderes bulvarına 50 metre yürüyüş mesafisinde, kurumsal firmalar için elverişli, trafiğe kapalı alanda bulunan  dükkan batı cepheli olup tüm ses yalıtımı ve klima alt yapıları hazır durumdadır.

  *Zemin katında mutfak ve wc bulunan taşınmazda tüm tavanlarda aydınlatma ve kartonpiyer mevcuttur. Orta katta eğer arzu edilirse yine wc ve mutfak alt yapısı hazırdır. Yer zemini tamamen 60 x 60 şeklinde granit ile döşenmiş olup, güvenlik alarmı, kamera sistemi, yangın alarmı, kapı alarm sistemi kurulu vaziyettedir.

  *En üst katında karşılıklı olarak 11 metre ön tarafta 8 metre arka tarafında olmak üzere sürgülü pvc kapıları ile havalandırma sorunu bulunmayan gayrimenkul, sandviç panel sisitemi, uydu sistemi, lüks ve ışıklı merdivenleri ile 2015 yılında yapılmış; doğalgaz bağlantısının çok rahat yapılabileceği, 3 kat ve  275 m2 net alana sahiptir.  * Realty-TR Uluslararası Gayrimenkul Yatırım Danışmanlık Firması Gayrimenkulun Kiralanmasında Tek Yetkililik Sözleşmesine Sahiptir.

  * Detaylı Bilgi ve Sunum için Lütfen Aydın-Merkez Ofisimiz ile İletişime Geçiniz.

  *Tel: 0850 441 71 26

  ALAN DETAYLARI

  1.Kat: 65 M2 
  Üst Kat: 110 M2 
  Alt Kat: 100 M2

  84 Kişi Tarafından Görüntülendi.
  Konum
  Yorumlar