• Üye Ol
 • Giriş Yap
 •  İlan Ver
 • İthal Akü Kurtarma Solüsyonu. (Akü Maliyetine Son)


  Necip Uçuk
  Üyelik Tarihi : 10 Şubat 2018

  Sokak Görünümü
  Kullanıcının Profili İlanı Favorilerime Ekle İlanı Şikayet Et
  Güvenlik İpuçları

  İlgilendiğiniz aracı veya emlak ilanını görmeden kapora olarak bir ödeme yapmayın, para göndermeyin.

  Açıklama

  *Trio Battery Solutıon Nedir?

  Kurşun asit türevi akülerde zamanla kimyasal bir reaksiyon sonucu oluşan (Sulfation) Sülfat kristelleri oluşumu gelişir. Akü plakalarını kaplayarak Akü ömrününü hızla azaltır. Bu sülfatlanma süreci aynı zamanda elektroliti zayıflatır akünün şarj tutma yeteneğini azaltır ve yavaş yavaş akü fonksiyonunu bozar böylece aküde kapasite kayıpları başlamış olur.

  *Trio Battery SolutıonEşsiz ve benzersiz formülü  state-of-the-art silikon teknolojisi ile aküdeki sülfat çözülerek tekrar elektrolit sıvısına kazandırılmak suretiyle plakaları temizlemek ve uzun yıllar akünün ömrünü ve kapasitesini koruması , ve elektrolit gücünü geliştirerek süreci tersine çevirmek için geliştirilen, çevrim ömrünü ve performansını arttırmak için özel olarak formüle edilmiş yanmaz , zehirsiz ve aşındırıcı olmayan çevre dostu organik silikon bazlı uygulaması herkezin yapabileceği kadar basit ithal akü kurtarma solüsyonudur.

   

  * Trio Battery Solutıon Ne İşe Yarar?

  *Kuru,sulu ve jel akülerinizi onarır ömrünü ve performansını ilk günki haline getirir 2 kata kadar üstün performans ve koruma sağlar.

  *Yeni akülerde sülfat oluşumunu önler çevrim ömrünü ve kapasiteyi arttırır,depolama süresini uzatır.

  *Eski akülerde plakalarda oluşan sülfat kristallerini çözer, plaka ve seperatörleri güçlendirerek Şarj ve deşarj süresini uzatır.

  *İster yeni ister eski olsun tüm akülerinizi (deep cycle) akü haline getirir akülerin derin deşarjdan dönebilmesi çevrim süresini 3 katına kadar uzatır.

  *Akülerin zamanla şarj ve deşarjla eksilen elektrolit sevyesini tamamlar elektrolit kalitesini stablize eder.

  *Co2 Emisyonlarının tüketimini ve sülfür buharlaşmasını minimum sevyeye düşürerek hertürlü aküyü yaşam aküsü olarak kullanmanıza imkan sağlar.

  * Trio Battery Solutıon Nasıl kullanılır?

  Battery Solutıon ile beraber yanında (1) adet ml değerlerini gösteren enjektör ile kullanacagınız akü amperine göre uygulanacaksolutıon değerlerini içeren tablo gelecektir. Sülfatlaşmış ve kapasitesi düşmüş Akünüzün üst kapaklarını açarak tabloda belirtilen amper değerindeki miktarı akünüzde bulunan gözlere ilave ederek kapaklarını kapatatıp maksimum 5 defa şarj ve deşarj edildikten sonra aküleriniz ilk günki kapasitesine geri döndüğünü göreceksiniz.

   

  Kullanım alanları: Solar Sistemler, Forkliftler, Elektrikli Bisikletler, Elektrikli Sandalyeler, Arabalar, Kamyonlar, Otobüsler,Motorsikletler, Marin Araçlar,Kesintisiz Güç Kaynakları Ve Endüstiriyel Alanlarda Vs güvenle kullanabilirsiniz. 

  Ürün Litre Olarak Satılmaktadır. Fiyatı Litre Fiyatıdır. 

  Ürün Fiyatına Kdv Dahildir.   !!!! Kargo Ücreti Yoktur. !!!!  Ptt Kargo İle Kapıda Ödeme İmkanı

  Kafanıza Takılan Sorularınız Ve Akü Kurtarma Ve İyileştirme Konusunda Detaylı Bilgi Ve Teknik Destek Sadece Telefon İle Verilecektir. Mesaj Ve Whatsapp  yolu ile cevap verilmeyecektir.


  94 Kişi Tarafından Görüntülendi.
  Konum
  Yorumlar
  Benzer İlanlar