• Üye Ol
 • Giriş Yap
 •  İlan Ver
 • REALTY-TR AYDINDAN İNCİRLİOVADA SATILIK YUMURTA ÇİFTLİĞİ


  REALTY-TR
  Üyelik Tarihi : 24 Mart 2018
  Kullanıcı Mağazası


  Sokak Görünümü
  Kullanıcının Profili İlanı Favorilerime Ekle İlanı Şikayet Et
  Güvenlik İpuçları

  İlgilendiğiniz aracı veya emlak ilanını görmeden kapora olarak bir ödeme yapmayın, para göndermeyin.

  Açıklama
  Bilgi için: 0850 441 71 26

  *REALTY-TR AYDINDAN İncirliovada tam otomatik yumurta çiftliği; 

  *Arı tavukçuluk;1982 tarihinde Aydın İli, İncirliova İlçesi Erbeyli Köyünde ( Aydın ili Büyükşehir statüsüne geçtikten sonra Erbeyli Köyü Erbeyli Mahallesi olarak isim değiştirmiştir.) kurulmuştur.

  *İşletmenin üretim kapasitesini artırmak amacı ile yeni yatırım yapılarak yeni kümesler ve yem üretim tesisi kurulmuştur. Yeni yapılan inşaatlara26.10.1992tarihinde Aydın Bayındırlık İskan Müdürlüğü tarafından Yapı Kullanma İzin Belgesi düzenlenmiştir.


  *Çiftliğe 16.10.1991 Tarihinde T.C. İncirliova Kaymakamlığı tarafından İşyeri Açma ve Çalışma Ruhsatı verilmiştir.

  *On yıllık yumurta üretim işletmeciliğinin ardından kapasite artırımına gidilerek 2002 yılında yapı ruhsatı alınarak inşaat işleri tamamlanan toplamda 125.000 yumurta tavuğu kapasiteli bugünkü tesisi üretime sokmuşlardır.

  *Halen faal olan tesis kurulduğu dönemin en modern teknolojik ekipmanlar ile kurulmuştur. İşletme zaman içerisinde değişen ve gelişen yeni makine - ekipman ve donanım ile kendisini sürekli yenilemiştir. İşletmenin üretim periyodu civciv yetiştiriciliğinden başlayarak paketlenmiş yumurta toptan satışına kadar uzanan bir proseste gerçekleşmektedir.

  *24000 m2 alan üzerine kurulu 125.000 yumurta tavuğu kapasiteli çiftlikte güncel koşullara (müşteri durumu, hava şartları, vb) bağlı olarak yaklaşık  80 üretim randımanı ile günlük 100.000 adet yumurta üretimi gerçekleşmektedir. Şartların uygun olması durumunda mevcut çiftliğin kurulu kapasitesinin 500.000 tavuk kapasitesine çıkartılması ve bu kapasite ile sorunsuz olarak çalıştırılması imkan dahilindedir.

  *Aynı anda yem yapımı ve yüklemesi yapılabilen işletmede; saatte 10 ton kapasiteli tam otomatik mikro dozajlı yem fabrikasi 420 m2 bir alan kaplamaktadır. 800 ton hammadde kapasiteli deposu bulunan yumurta fabrikasında 150 m2 genişliğinde soğuk hava deposu faal durumdadır.

  *Çiftlik civarında bulunan il ve ilçelerin yanı sıra ( söke, kuşadası,nazilli, muğla,yatağan,bodrum,didim v.b ) yazlık kesimde bulunan otel ve pansiyonlarında yumurta ihtiyacını karşıklamaktadır. Bununla beraber İran ,Irak ve Libya gibi ülkelerede ihracatı bulunmaktadır.

  *Üretimi devam etmekte olan fabrikada 2.000.000 TL değerinde civciv ve tavuk bulunmaktadır.

  *Yumurta Çiftliği uygun koşullar sağlanırsa kiralık olarak da değerlendirilebilir.Bilgi için: 0850 441 71 26


  *Realty-TR Uluslararası Gayrimenkul  Yatırım Danışmanlık Firması Gayrimenkulün Satışında ve Kiralanmasında Tek Yetkililik Sözleşmesine Sahiptir.

  *Detaylı Bilgi ve Sunum için Lütfen Aydın-Merkez Ofisimiz ile İletişime Geçiniz

  *Tel: 0850 441 71 26


  ALAN DETAYLARI

  Tesisat Alanı: 24,000 M2

  215 Kişi Tarafından Görüntülendi.
  Özellikler

  Tür

  Büyükbaş
  Küçükbaş
  At
  Kümes Hayvanları
  Alabalık

  Tesis Özellikleri

  Barınak
  Personel Yatakhane
  Depo
  Sağımhane
  Trafo
  Jeneratör
  Hidrofor
  Su Tankı

  Alt Yapı

  Elektrik
  Kuyu
  Şebeke Suyu

  Cephe

  Batı
  Doğu
  Güney
  Kuzey
  Konum
  Yorumlar
  Benzer İlanlar